greystreet hotel newcastle upon tyne 617250

Tanie noclegi i pokoje do wynajęcia

Szukając dogodnej oferty sylwestrowej nad morzem rozglądamy się również za tanimi noclegami. Wyjazd w zależności od tego, z jakiego zakątka kraju wybieramy się do któregoś z trójmiejskich miast, wymaga rezerwacji pokoju w hotelu, hostelu, kwaterach prywatnych czy też dla bardziej wymagających noclegu w apartamencie. Na szczęście jest w czym wybierać, ponieważ baza noclegowa jest obfita. Dodatkowo wybierając hotel, zapewnimy sobie od razu wyśmienitą zabawę na balu lub imprezie dyskotekowej, bowiem większość obiektów organizuje Sylwestra z atrakcjami, proponując swoim gościom dogodne promocje cenowe. Zasada jest taka sama jak zawsze im dłuższy pobyt tym bardziej atrakcyjna cena, tak więc warto zastanowić się nad kilkudniowym pobytem.

W tym roku jest ku temu wyśmienita okazja, gdyż Sylwestrowe szaleństwa poprzedza weekend, więc świętowanie i odpoczynek potrwają nieco dłużej. Zdecydowanie najtaniej wychodzą kwatery prywatne przygotowujące dla gości pokoje jedno, dwuosobowe i więcej z dostępem do własnej łazienki oraz hostele i akademiki umożliwiające organizację studenckiego Sylwestra. W każdym z miast Sopocie, Gdyni czy Gdańsku jest ich sporo a standard, jaki prezentują jest na wysokim poziomie.

Oferta dotyczy pensjonatów jak i prywatnych domów, gdzie wynajmowane są pokoje gościnne. Ceny wahają się od 40 do nieco ponad 100 za osobę w zależności od lokalizacji. Najciekawsze z propozycji dotyczą noclegów w niedalekiej odległości od morza co jest sporym atutem, odnośnie widoków i możliwości spacerów po plaży. Apartamenty także nie wychodzą drogo, jeśli wyjeżdżamy większą grupą. Większość z nich prezentuje wysoki poziom, wyposażenie i naprawdę wygodny wypoczynek. Ceny zaczynają się już od 120-150zł za cały apartament dwupokojowy dla 4 osób z parkingiem i Internetem. Hotele to już zdecydowanie większy wydatek, ale i więcej atrakcji.

Wiele obiektów wypoczynkowych posiada własne SPA, basen, siłownię, a co za tym idzie możliwość dodatkowej rozrywki i aktywnego wypoczynku nawet zimą. Jednym z najdroższych w Sopocie jest Sofitel Grand Hotel gdzie cena za pokój jednoosobowy może wynosić od 250-950 zł. Jednak nie wszystkie hotele są drogie, można znaleźć ośrodki na przyzwoitym poziomie i z przystępnymi cenami jak na przykład Monte Cassino de Luxe z cenami od 180zł czy Miramar od 120. Ofert jest dużo i dla każdego znajdzie się coś przystępnego, dlatego nie należy od razu przekreślać planów sylwestrowych nad Morzem Bałtyckim czy wielkopolskimi jeziorami.