ice skating ice skating skating 235542

Sylwester na sportowo w aquaparku lub na lodowisku

Sylwester powinien być inny niż wszystkie dotychczasowe, wyjątkowy a to dlatego, że z każdym rokiem chcemy bawić się inaczej. Wielu osobom znudziły się wystawne bale, sylwestrowe imprezy dyskotekowe, a i rokroczne organizowane domówki również bywają mało interesujące, dlatego chcemy zmian, by Sylwester mógł na długo pozostać w pamięci. Żeby mogło się tak stać, warto zastanowić się nad nietypowym jego spędzeniem. Nie od dzisiaj zapaleni amatorzy sportów zimowych żegnają Stary Rok i witają nowy, szusując po ośnieżonych stokach.

To głównie propozycja dla wyjeżdżających w góry, jednakże ci wybierający się nad morze lub mieszkający tam, także śmiało mogą myśleć o sportowym organizowaniu sylwestrowego wieczoru. Sprzyjają temu udostępniane przez władze miasta odpowiednie miejsca jak choćby lodowiska. Jednym z takich miejsc jest lodowisko w Sopocie, zlokalizowane nieopodal mola. Wstęp na jego płytę jest płatny około 25 zł, jednak zgromadzeni tam mogą korzystać z dosyć dużej ślizgawki mogącej pomieścić prawie 100 osób przez 2 godziny a dodatkową atrakcją będą fajerwerki wystrzeliwane o północy na molo. Fajny sposób na świętowanie pod chmurką, szczególnie dla tych, którzy kochają jeździć na łyżwach. Jest to również odmienna i stosunkowo niedroga propozycja dla osób, które nie wybrały się nigdzie by w ten wieczór potańczyć.

Ale zimowe sporty to nie wszystko. Ponadto nie każdy musi je lubić no i mieć ochotę spędzać Sylwestra pod gołym niebem. Znacznie ciekawszą propozycją dla osób zdecydowanie nielubiących zimy, jest sportowy Sylwester w aquaparku. Dodatkowo wiele hoteli proponuje taką rozrywkę w sylwestrowy wieczór. Zamiast sukni balowej i garnitury, trzeba koniecznie zabrać ze sobą stroje kąpielowe i kąpielówki. Zupełnie nietypowy sposób by wejść w Nowy Rok, relaksując się i dbając o kondycję.

Sylwester na sportowo to wiele innych możliwości jak siłownia a nawet spacery wzdłuż plaży. Jeśli ma się większe grono znajomych można śmiało zorganizować zawody w basenie, pójść na lodowisko czy też zagrać mecz piłki siatkowej. Taka zabawa sylwestrowa może być również satysfakcjonująca i dająca wiele frajdy, zwłaszcza, że sylwestrowy wyjazd nad morze to także zwiedzanie zabytków, odwiedzanie restauracji ze smacznym regionalnym jedzeniem i możliwość delektowania klimatem – wszystko pro zdrowotnie.