confetti concert people crowd 2571539

Miejski Sylwester na rynku z koncertem

Nad morze wyjeżdżać warto nie tylko latem. Zima również jest odpowiednią porą by odwiedzić znane nadmorskie miejscowości zwłaszcza, kiedy okazją do tego jest sylwestrowe szaleństwo. Łącząc urlopowy wypoczynek ze świętowaniem końca Starego Roku i początku Roku, można za dnia wybrać się na spacer a w gorący sylwestrowy wieczór wybrać jedną z propozycji spędzenia tej nocy wyjątkowo i jak zwykle z głośnymi fajerwerkami. Jedną z możliwości, jest zabawa pod gołym niebem. Sylwester w Trójmieście to moc niezapomnianych wrażeń, czyli świetna zabawa pod chmurką z dużą ilością dobrej muzyki, ciepła atmosfera, jaką zapewnią sami zgromadzeni i gwiazdy, jakie wystąpią na scenach trzech miast, położonych nad Zatoką Gdańską.

Jak co roku niespodzianką będzie, które zespoły zapewnią sylwestrową zabawę przybywającym na miejski Sylwester. W Gdańsku przez ubiegłe lata gdańszczanie i zjeżdżający do tego miasta goście mieli sposobność bawić się na Targu Węglowym. Miejsce wybrane nie bez powodu, ponieważ jest to jeden z największych parkingów w Śródmieściu no i wyjątkowy pod względem turystycznym plac. Otaczają go takie obiekty jak Katownia, Złota Brama, Zbrojownia zwana Arsenałem oraz Teatr Wybrzeże. Toteż poza muzykalnym spędzeniem Sylwestra pod chmurką można nieco pozwiedzać czy też wybrać się do teatru na spektakle sylwestrowe.

Gdańsk także przygotowuje coroczną ofertę dla zainteresowanych imprezą sylwestrową dla szerszego grona. Wcześniejsze sylwestrowe szaleństwa w Gdańsku odbywały się na starówce w roku ubiegłym władze miasta zaprosiły do wspólnej zabawy na placu przed Centrum Handlowym Gemini a w tym roku, plenerowy Sylwester 2014 pozostaje jeszcze tajemnicą. Warto, zatem śledzić najnowsze wieści w tym temacie, ponieważ zawsze Sylwester w Gdańsku to ciekawe propozycje także związane ze zwiedzaniem miasta bogatego w znane całej Europie zabytki.

Natomiast trzecia z trójmiejskich propozycji – Sopot to przede wszystkim Sylwester na molo. Zgromadzeni mogą liczyć na wspaniałe, jak co roku fajerwerki, wspaniale rozbłyskujące nad taflą Morza Bałtyckiego jak też bogatą propozycję pubów, restauracji i klubów przygotowujących znakomitą zabawę w swoich progach. Decyzja jak spędzić Sylwestra w Trójmieście to indywidualny wybór- jedno jest pewne sposobności by był to czas przeżyty z pompą nie zabraknie.