to dance dancer music tango 5054944

Bale sylwestrowe w hotelach

Bal sylwestrowy to jedna z tych form zabawy i świętowania w ostatnim dniu roku, która długo pozostawała jedną z najbardziej popularnych. Dzisiaj również bale chętnie organizowane i nadal uwielbiane, mimo, iż mamy tak wiele innych i nie mniej ciekawych sposobów na przeżycie udanego Sylwestra. Bale cechuje pompa, uczestnicy przybywają w strojach wieczorowych; panie w pięknych sukniach, panowie w garniturach i tworzy się swoista atmosfera, czuć tą niepowtarzalność okazji i wyjątkowość balu, jaki gromadzi nas tylko raz do roku.

Zanim wybierzemy jakąkolwiek ofertę na spędzenie udanego Sylwestra, wielu z nas zastanawia się jak, gdzie, kiedy i z kim? Owszem zabawa w dużym gronie dobrych znajomych jest najbardziej kusząca. Wszyscy się znają i jest miło, natomiast podjęcie decyzji o wyjeździe na przykład nad morze nie zawsze udaje się zorganizować tak by wszyscy byli zadowoleni i chętni. Mimo to warto wybrać jeden z trójmiejskich hoteli na cel sylwestrowego szaleństwa, tym bardziej, że ceny w raz z noclegiem na około 5 dni bywają wielce kuszące i zawsze można załapać się na jakąś promocję. Dodatkowo bal, wcale nie musi być przyjęciem nudnym a przybywając ze swą połówką możemy się równie dobrze bawić jak i w większym towarzystwie.

Co więcej już od pewnego czasu hotele zapewniają nieskrępowaną zabawę dla rodzin z dziećmi, proponując pociechom kinder bal odbywający się pod opieką animatorów, w tym samym czasie, kiedy rodzice uczestniczą w balu dla dorosłych. Gdańsk, Gdynia i Sopot to największe kurorty nadmorskie w Polsce, toteż tam spędzić Sylwestra w którymś z hoteli na balu to bardzo dobry pomysł, zwłaszcza dla wszystkich tych, którzy rzadko mają okazję bywać nad Bałtykiem. Ceny kształtują się różnie- zależnie od rangi hotelu, oferowanych w cenie za osobę dań, napojów i innych dodatków.

Często hotele organizują dwa rodzaje imprez bal z orkiestrą i typowo dyskotekową zabawę z dj-em. Każdy może wybrać to, co bardziej mu odpowiada. Do Gdańska zapraszają takie hotele jak: Amber, Admirał, Bursztyn i wiele innych. Z kolei jadąc do Sopotu warto zajrzeć do Villa Baltica, Zhong Hua, Miramar, tam są tanie noclegi na Sylwestra. Gdynia również ma bogatą i komfortową bazę noclegową z już zaplanowanymi i możliwymi do zarezerwowania imprezami sylwestrowymi. Swą ciekawą ofertę prezentują między innymi: hotel Hotton, Willa Lubicz czy Neptun.